Přes 200 vysoce kvalitních italských vín s dodáním do 10 dnů !

GRAPPA Il Bacio delle Muse Riserva 0,7l

Neohodnoceno
 
 

Zlatavá grappa se slaměnými odlesky a čistou jiskrou. Má vůni intensivní s jemným nádechem ušlechtilého dřeva a koření.  V chuti plná, s bohatou paletou dřevnatých tónů a jemným projevem.

Dostupnost Dodání do 10 dnů.
489 Kč / ks    
Kód produktu 38037
Značka Marcati
Kategorie Grappa
 
Název: Il Bacio delle Muse - polibek múzy
Alkohol: 40%
Složení: regionální červené révy
Zrání: 18 měsíců na sudech barrique - riserva
Obsah: 0,7l
Charakteristika: Zlatavá grappa se slaměnými odlesky a čistou jiskrou. Má vůni intensivní s jemným nádechem ušlechtilého dřeva a koření.  V chuti plná, s bohatou paletou dřevnatých tónů a jemným projevem.

MarcatiHistorie palírny Marcati počíná kolem roku 1919, kdy v regionu Veneto u města Verona, dva bratři Luigi a Pietro Marcati začínají experimentovat s výrobou likérů v rodinné lékárně. Na svou dobu velmi dobře vybavená lékárnická laboratoř nabízela ideální zázemí pro vývoj a přípravu likérů, v této oblasti tolik populárních. Brzy se výrobky se jménem Marcati, díky poctivé práci a kvalitě svých produktů, mohli těšit velké oblibě. V roce 1929 otvírá Marcati svou kancelář v centru Verony.
Rozkvět společnosti zastavila až druhá světová válka, během níž došlo ke zničení Veronské pobočky. Po konci světové války a v době ne příliš dobré ekonomické situace v Itálii, bylo velmi těžké získat zpět ztracené postavení a obnovit dobré jméno společnosti. Giuseppe, Pietrův syn dochází k rozhodnutí, že pro oživení a zkvalitnění výroby je nezbytné vybudovat zcela novou a moderní palírnu a likérku. Tento projekt se podaří uskutečnit v průběhu šedesátých let. Získání svého postavení na trhu a obnovení dobrého jména na sebe nedalo dlouho čekat. Díky zpracování těmi nejmodernějšími technologiemi, používání pouze kvalitních surovin, se značka Marcati, jako jedna z prvních začala v osmdesátých letech vyvážet i mimo Evropu, téměř do všech kontinentů. S produkty Marcati se dnes můžeme setkat v 25 zemích po celém světě.