Pokud chcete ochutnat Itálii, jezte a pijte to, co mají doma opravdoví Italové. Přes 200 vysoce kvalitních italských vín s dodáním do 10 dnů!

Grappa Chardonnay "Le Farfalle" 0,7 l

 
  • 1 z 2
 

Světlá grappa destilovaná z hroznů odrůdy Chardonnay. Jemné hroznové aroma a hladká chuť.

Dostupnost Dodání do 10 dnů. (22 ks)
Můžeme doručit do
12.7.2024
Měrná cena 670 Kč / 1 l
Cena 387,60 Kč bez DPH
469 Kč / ks    
Kód produktu 42335
Značka Marcati
Kategorie Grappa
 

Světlá grappa destilovaná z hroznů odrůdy Chardonnay. Jemné hroznové aroma a hladká chuť.

Producent: Marcati

Objem: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Složení: Chardonnay

Zrání: nerezové nádoby

MarcatiHistorie palírny Marcati počíná kolem roku 1919, kdy v regionu Veneto u města Verona, dva bratři Luigi a Pietro Marcati začínají experimentovat s výrobou likérů v rodinné lékárně. Na svou dobu velmi dobře vybavená lékárnická laboratoř nabízela ideální zázemí pro vývoj a přípravu likérů, v této oblasti tolik populárních. Brzy se výrobky se jménem Marcati, díky poctivé práci a kvalitě svých produktů, mohli těšit velké oblibě. V roce 1929 otvírá Marcati svou kancelář v centru Verony.
Rozkvět společnosti zastavila až druhá světová válka, během níž došlo ke zničení Veronské pobočky. Po konci světové války a v době ne příliš dobré ekonomické situace v Itálii, bylo velmi těžké získat zpět ztracené postavení a obnovit dobré jméno společnosti. Giuseppe, Pietrův syn dochází k rozhodnutí, že pro oživení a zkvalitnění výroby je nezbytné vybudovat zcela novou a moderní palírnu a likérku. Tento projekt se podaří uskutečnit v průběhu šedesátých let. Získání svého postavení na trhu a obnovení dobrého jména na sebe nedalo dlouho čekat. Díky zpracování těmi nejmodernějšími technologiemi, používání pouze kvalitních surovin, se značka Marcati, jako jedna z prvních začala v osmdesátých letech vyvážet i mimo Evropu, téměř do všech kontinentů. S produkty Marcati se dnes můžeme setkat v 25 zemích po celém světě.

Hmotnost 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: