Pokud chcete ochutnat Itálii, jezte a pijte to, co mají doma opravdoví Italové. Přes 200 vysoce kvalitních italských vín s dodáním do 10 dnů!

Grappa Il Bacio delle Muse Riserva 0,7 l

 
  • 1 z 2
 

Zlatavá grappa se slaměnými odlesky a čistou jiskrou. Má vůni intensivní s jemným nádechem ušlechtilého dřeva a koření.  V chuti plná, s bohatou paletou dřevnatých tónů a jemným projevem.

Dostupnost Dodání do 10 dnů. (7 ks)
Můžeme doručit do
11.6.2024
Měrná cena 770 Kč / 1 l
Cena 445,45 Kč bez DPH
539 Kč / ks    
Kód produktu 38037
Značka Marcati
Kategorie Grappa
 

Zlatavá grappa se slaměnými odlesky a čistou jiskrou. Má vůni intensivní s jemným nádechem ušlechtilého dřeva a koření.  V chuti plná, s bohatou paletou dřevnatých tónů a jemným projevem.

Marcati

Název: Il Bacio delle Muse - polibek múzy

Alkohol: 40%

Složení: regionální červené révy

Zrání: 18 měsíců na sudech barrique - riserva

Obsah: 0,7 l

Historie palírny Marcati počíná kolem roku 1919, kdy v regionu Veneto u města Verona, dva bratři Luigi a Pietro Marcati začínají experimentovat s výrobou likérů v rodinné lékárně. Na svou dobu velmi dobře vybavená lékárnická laboratoř nabízela ideální zázemí pro vývoj a přípravu likérů, v této oblasti tolik populárních. Brzy se výrobky se jménem Marcati, díky poctivé práci a kvalitě svých produktů, mohli těšit velké oblibě. V roce 1929 otvírá Marcati svou kancelář v centru Verony.
Rozkvět společnosti zastavila až druhá světová válka, během níž došlo ke zničení Veronské pobočky. Po konci světové války a v době ne příliš dobré ekonomické situace v Itálii, bylo velmi těžké získat zpět ztracené postavení a obnovit dobré jméno společnosti. Giuseppe, Pietrův syn dochází k rozhodnutí, že pro oživení a zkvalitnění výroby je nezbytné vybudovat zcela novou a moderní palírnu a likérku. Tento projekt se podaří uskutečnit v průběhu šedesátých let. Získání svého postavení na trhu a obnovení dobrého jména na sebe nedalo dlouho čekat. Díky zpracování těmi nejmodernějšími technologiemi, používání pouze kvalitních surovin, se značka Marcati, jako jedna z prvních začala v osmdesátých letech vyvážet i mimo Evropu, téměř do všech kontinentů. S produkty Marcati se dnes můžeme setkat v 25 zemích po celém světě.

Hmotnost 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: