Pokud chcete ochutnat Itálii, jezte a pijte to, co mají doma opravdoví Italové. Přes 200 vysoce kvalitních italských vín s dodáním do 10 dnů!

Taló Malvasia Nera Salento 2019 0,75 l

 
 

Rubínově červené až jemně nafialovělé víno z révy Malvasia nera, s intensivním aroma černých lesních plodů a sušeného ovoce. Na chuti plnější, v pozadí s jemnou hroznovou sladkostí. Chuť věrně následuje vůni svou ovocností a dotváří celkový dojem v jemných nuancích povidel a marmelád.

Dostupnost Dodání do 10 dnů.
Můžeme doručit do
25.10.2022
Cena 238,84 Kč bez DPH
289 Kč / ks    
Kód produktu 37628
Značka Cantine San Marzano
Kategorie Vina z Puglie
 

Klasifikace: IGP

Poloha: Jih Itálie, Puglia. Kraj nazývaný San Marzano, nedaleko městečka Neviera e Casa Rossa. Půdy jsou zeména jílovité s příměsí červených jílů. Velmi jemná půda s částicemi vápence. Výjimečně kamenitá. Tato “červená” půda je příčinou vysokého obsahu železa v půdě. To je i důvodem vysoké barvy místních vín. Klima je velmi teplé s minimálními srážkami. Velmi typické a vhodné podmínky pro kultivaci odrůdy Primitivo. Hustota výsadby 4500 keřů / hektar. Vinice v nadmořské výšce cca 100m.n.m..

Vinifikace: Ruční sběr hroznů v posledních dnech v měsící září a začátkem října. Kontrolovaná rmutace, jemné lisování. Zrání probíhá v dřevěných sudech typu Barrique 4 měsíce, francouzské duby.

Gasto párování: Červená restovaná masa, pečená masa a zvěřina.

Teplota servisu: 16-18°C

Obsah alkoholu: 13,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: