Pokud chcete ochutnat Itálii, jezte a pijte to, co mají doma opravdoví Italové. Přes 200 vysoce kvalitních italských vín s dodáním do 10 dnů!

Secco Bertani IGT 2015 0,75 l

 
 

Secco Bertani je nejstarším vínem vinařství. Prvně bylo představeno již v roce 1860 a bylo inspirováno moderními francouzskými technikami zpracování vína. Jednalo se navíc o revoluční suchý styl místního vína. Bertani Vintage je návratem k chutě a receptu “starého” stylu společně s originálním designem láhve z roku 1930. Víno intenzivní červené barvy s odlesky rubínové. Aroma je komplexní a připomíná kakao, červený a černý rybíz spolu s kořeněnými tóny černého pepře, hřebíčku a muškátového ořechu. Chuť kopíruje aroma vína. Projevuje se červené bobulové ovoce, třešně, višně a černý čaj. Je komplexní a výrazné s dlouhým a kořeněným koncem. 

Dostupnost Dodání do 10 dnů.
Můžeme doručit do
11.6.2024
Cena 371,07 Kč bez DPH
449 Kč / ks    
Kód produktu 44176
Značka Bertani
Kategorie Vína z kraje Veneto
 

Klasifikace: IGT

Poloha: Hrozny pocházejí z poloh v okolí historického vinařství. Půdy jsou vápenaté s příměsí slínu. Hustota výsadby: 5000 keřů/ha. Systém vedení: Guyot.

Vinifikace: Po dlouhé studené maceraci se slupkami následuje velmi pomalá fermentace za pomoci autochtonních kvasinek z vinic Bertani. Stále lehce sladký mošt se poté stácí to dubových sudů, kde fermentaci dokončí. Zrání probíhá v tradičních veronských dřevěných sudech o objemu 750 – 5000l vyrobených z kaštanového a třešňového dřeva.

Gasto párování: Červená masa a vyzrálé sýry.

Teplota servisu: 16-18°C

Obsah alkoholu: 13,5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: